دوربینهای مداربسته

چرا باید از دوربینهای مداربسته استفاده کنیم؟

در چند سال اخیر افزایش و رشد جمعیت چشمگیر بوده است. همواره با افزایش جمعیت احساس نیاز به آرامش و امنیت نیز بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. سیستم‌های نظارتی و امنیتی، مانند دوربین های مداربسته ، دزدگیرهای اماکن، سایر سیستم‌های امنیتی حس آرامش و امنیت را برای افراد به ارمغان می‌آورند. در ادامه چندین دلیل مهم برای استفاده از دوربین‌های مداربسته بررسی شده است.

دلایل استفاده از دوربینهای مداربسته چیست؟

کافه تکنیک ، دوربین متحرک

همواره تمامی سارقین و خلافکاران، برای انجام عمل خلاف خود به دنبال مکانی با کمترین سطح امنیت هستند که امکان دستگیری یا شناسایی آنها را به حداقل برساند. اگر مکانی دارای دوربین مداربسته حرفه‌ای باشد، سارقین و خلافکاران با دیدن این دوربین‌های مداربسته احساس ترس از دستگیر شدن دارند و در اغلب موارد پا به فرار می‌گذارند.

متاسفانه بدلیل کمرنگ شدن وجدان کاری، بدون نظارت و سرکشی به محیط کار، خروجی مطلوبی از بازدهی کار کارگران و کارمندان نمی‌توان دریافت کرد. یعنی مدیر و یا سرپرست یک مجموعه نمی‌تواند بدون نظارت تصویری انتظار راندمان کاری بالایی را داشته باشد. بهترین راه نظارت بر روند کار نیز اقدام به نصب دوربین مداربسته است. 

همواره در تمام زمینه‌ها رقبا بدنبال پیشی گرفتن از هم هستند و در اغلب اوقات این حس پیشی گرفتن همراه با کارهای شوم و خلاف است و ممکن است برای بدست آوردن اطلاعات یک مجموعه اقدام به نفوذ اطلاعاتی کنند. با نصب دوربین مداربسته در محیط‌های حساس از این نوع حملات و نفوذ‌ها جلوگیری می‌شود.

همه در تلاشند از دارایی‌ها، فرزندان و خانواده خود محافظت کنند و این عمل اولویت اول است. بهترین راه رسیدن به این هدف نصب سیستم‌های امنیتی تصویری است. چرا که بهترین مدرک برای ارائه به مراجع قضایی همین تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته است. با نصب دوربین مداربسته حرفه‌ای و اصولی این حس آرامش را می‌توان به ارمغان آورد.

با استفاده از دوربین‌های مداربسته می‌توان از راه دور فرزندان و سالمندان را تحت نظر داشت. همچنین می‌توان خدمتکاران و نظافتچیان خود را کنترل کرد تا مطمئن شد همه چیز به درستی در حال انجام است.

کافه تکنیک ، دوربین متحرک
بازگشت به بالا